
Бензинді генератор PS 70 EA, 7.0 кВТ, 230 В, 25 л, автоматика коннекторы, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PS 70 EA бензин генераторы саяжайда, құрылыста, гаражда, жөндеу бригадаларында жұмыс істеуге арналған. Жалпы қуаты 7 кВТ-қа дейінгі құрылғыларды қамтамасыз етеді. Үлкен резервуар 10 сағатқа дейін жанармай құюсыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ыңғайлы жұмыс және шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан және майдың төмен деңгейімен іске қосудан қорғау жүйесі жұмысты қауіпсіз және ыңғайлы етеді. Ал жоғары сапалы материалдардан жасалған бөлшектер сенімділік пен беріктікті қамтамасыз етеді. Үйді резервтік қуатпен стационарлық қамтамасыз ету үшін автоматиканы қосу мүмкіндігі бар. Артықшылықтары: Қолмен, электрлік және автоматты іске қосу генераторды кез келген жағдайда қосуды жеңілдетеді. Қозғалтқыш май деңгейі төмен болған кезде жұмыс істеуден қорғалған - рұқсат етілген белгіден төмен түссе, генератор автоматты түрде өшеді. Диаметрі 32 мм арматураланған жақтау конструкциясы зақымданудан қорғайды. Сандық дисплей арқылы кернеуді, жиілікті, қозғалтқыш сағаттарын және майдың қолжетімділігін бақылау оңай. Қысқаша және интуитивті түсінікті басқару панелі. Әрбір розеткада жеке сақтандырғыш бар. 230В/32А қуат розеткасы генератордан толық қуатты алып тастауға мүмкіндік береді. Генератор электрлік іске қосу үшін аккумулятормен бірге жеткізіледі. AVR жабдықты қосу және ажырату кезінде кернеудің жоғарылауын тегістейді. Генератордың сенімді жұмысын DENZEL LONG LIFE ресурсы жоғары қозғалтқыш қамтамасыз етеді. Оның бөлшектері өңдеудің жоғары дәлдігіне ие. Ал жақсартылған жеңіл поршеньді конструкция, шойын лайнер, болат таратқыш білік және иінді білік қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Альтернатордың мыс орамасы жұмыс сапасын жақсартады және жұмыс ресурсын арттырады. Карбюратор Қытайдың жетекші өндірушілерінен. BOSCH оталдыру шамы. Кепілдік 3 жыл!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 88 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946894.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 710 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 710 x 570 x 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 2,5 л/сағ |
| Бастаушы | ручной, электрический, автоматический |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 341 780 ₸

