
PS 80 EA, 8.0 кВТ, 230 В, 25 л бензинді генератор, автоматика коннекторы, Denzel электростартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PS 80 EA бензин генераторы жалпы қуаты 8 кВТ құрылғыларды қамтамасыз етеді. Қала сыртындағы үйде де, құрылыс алаңында да пайдалануға жарамды. Қуатты және сенімді генератор материалдардың және бөлшектерді өңдеудің жоғары сапасымен ерекшеленеді, бұл оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Зақымданудан қорғаудың көп сатылы жүйесі бар. Ал үлкен резервуардың арқасында ол жанармай құюсыз 8 сағатқа дейін жұмыс істейді. Үйді электрмен толық резервтік қамтамасыз ету үшін автоматты іске қосу блогын қосу мүмкіндігі бар. Артықшылықтары: Генератор шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан және майдың төмен деңгейімен іске қосудан қорғалған. Кез келген жағдайда іске қосудың 3 түрі: қолмен, электрлік және автоматты. Электрлік іске қосуға арналған аккумулятор жинаққа кіреді - кілтті бұру жеткілікті. Қозғалтқыш тозудан қорғалған - май жеткіліксіз болса, басқару жүйесі генератордың жұмысын автоматты түрде тоқтатады. Берік металл жақтау ішкі құрылғыны зақымданудан қорғайды және тасымалдауды жеңілдетеді. Пайдаланушыға ыңғайлы сандық дисплей кернеуді, жиілікті, қозғалтқыш сағаттарын және майдың болуын оңай басқаруға мүмкіндік береді. Әрбір розетка үшін жеке сақтандырғыш. 230В/32А қуат розеткасы генератордан толық қуатты алып тастауға мүмкіндік береді. AVR жүйесінің арқасында құрылғыларды қосу және ажырату кезінде де кернеудің жоғарылауы болмайды. Үнемді, ресурсы жоғары қозғалтқыш DENZEL LONG LIFE шойын гильзамен, толық болаттан жасалған таратқыш білікпен және иінді білікпен жабдықталған. Бөлшектерді өңдеудің жоғары дәлдігі және жақсартылған поршеньдік конструкциясы оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Мыс орамасы жұмыстың тұрақтылығы мен сапасын арттырады. Карбюратор Қытайдың жетекші өндірушілерінен. BOSCH оталдыру шамы. Кепілдік 3 жыл!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 90 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946924.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 710 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 710 x 570 x 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 17 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 445 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 3,2 л/ч |
| Бастаушы | ручной, электрический, автоматический |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 381 460 ₸

