
PS 90 EA, 9.0 кВТ, 230В, 25 л бензинді генератор, автоматика коннекторы, Denzel электростартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты техниканы қуаттандыруға арналған кәсіби жабдық. Denzel PS 90 EA бензин генераторы ең ауыр жүктемелерге арналған. Denzel long life 460 см3 кеңейтілген қозғалтқышының арқасында номиналды қуаты 8 кВТ-қа дейін шығара алады. Мысалы, саяжайда бір уақытта қосуға болады: энергияны үнемдейтін 5 шам, тоңазытқыш, электр шәйнек, плита, теледидар, сорғы станциясы. Құрылыс алаңында: бұрғы, перфоратор, ҮШМ, дөңгелек ара, энергияны үнемдейтін 5 шам, бетон араластырғыш. Кез келген жағдайда ыңғайлы іске қосу үшін қолмен, электрлік және автоматты іске қосу. Генератордың автоматты іске қосу блогы генераторды бір рет қосуға және ол туралы ұмытып кетуге мүмкіндік береді, тек мезгіл-мезгіл бензин мен май қосып отырады. Жанармай құюсыз 7 сағатқа дейін тұрақты жұмыс. Артықшылықтары: Кіріктірілген қысқа тұйықталудан, қызып кетуден және майсыз іске қосудан қорғау жүйесі жабдықты зақымдаудан қорықпай ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілттің бір бұрылысымен іске қосу - жинаққа электрлік іске қосуға арналған аккумулятор кіреді. Бірақ егер ол кенеттен таусылып қалса, қозғалтқыш май деңгейі төмендеген кезде жұмысты блоктау жүйесі арқылы тозудан қорғалған қолмен стартерді пайдалануға болады. Зақымданудан және қауіпсіз тасымалдаудан қорғау үшін күшейтілген жақтау. Сандық дисплей шығыс тогының кернеуі мен жиілігін, пайдаланылған қозғалтқыш сағаттарының санын бақылауға мүмкіндік береді, сонымен қатар майдың төмен деңгейі туралы хабарлайды. Әрбір розетка үшін жеке сақтандырғыш. Құрылғыларды қосу және ажырату кезінде де кернеудің жоғарылауы болмайды, себебі AVR құрылғысы шығыс кернеуін автоматты түрде реттейді Ақаулық уақыты шамамен 500 сағат Терминалдар генератордан толық қуатты алып тастауға мүмкіндік береді. Үнемді және сенімді 19 а.к. қозғалтқыш шойын гильзамен, толық болаттан жасалған таратқыш білікпен және жоғары жиілікті токтармен шыңдалған иінді білікпен жабдықталған. Генератордың тұрақты жұмысын генератордың мыс орамасы қамтамасыз етеді. Қозғалтқыш бөлшектерді өңдеудің жоғары дәлдігіне ие. Сондай-ақ, артықшылықтардың бірі - жақсартылған жеңіл поршеньді конструкция және карбюратордың автоматты дроссельі. Карбюратор Қытайдың жетекші өндірушілерінен. BOSCH оталдыру шамы. Кепілдік 3 жыл!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 92 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946934.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 710 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 710 x 570 x 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 19 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 460 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 3,6 л/сағ |
| Бастаушы | ручной, электрический, автоматический |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 421 620 ₸

