
PS 90 ED-3 бензинді генератор, 9.0 кВТ, режимді ауыстыру 230 В/400 В, 25 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PS 90 ED-3 бензин генераторы - құрылыс алаңына немесе саяжайға арналған әмбебап шешім. Классикалық үш фазалы генераторлар 380 В режимінде жұмыс істегенде толық қуат береді. Ал бір фазада - үштен бірі ғана. Бірақ бұл модель режимді таңдау мүмкіндігімен ерекшеленеді. Үш фазалы тұтынушылармен де, бір фазалы тұтынушылармен де қуатты жоғалтпай жұмыс істеуге болады. Жұмыс режимін таңдау оңай - басқару панеліндегі ауыстырып қосқыш арқылы. Генератор сенімділік пен сенімді жұмысты қамтамасыз ететін көп сатылы зақымданудан қорғауға ие. Ол сондай-ақ берік және тозуға төзімді қозғалтқышпен ерекшеленеді. Оның бөлшектері жоғары сапалы материалдардан жасалған және өңдеудің жоғары дәлдігіне ие. Өндіруші 3 жылға ұзартылған кепілдік береді. Артықшылықтары: Жұмыс және тасымалдау кезінде зақымданудан қорғау үшін құбыр диаметрі 32 мм және қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм арматураланған жақтау. Аспаптар панелінің максималды жабдықталуы: жалпы және әрбір розетка үшін жеке сақтандырғыштар. Генератордың жұмысын кернеуді, жиілікті, қозғалтқыш сағаттарын және майдың болуын көрсететін сандық дисплей арқылы басқару оңай. Май деңгейі төмен көп сатылы шамадан тыс жүктемеден, тұйықталудан және іске қосудан қорғау жүйесі генераторды сенімді және берік етеді. Жинаққа электрлік іске қосу батареясы кіреді - генераторды іске қосу үшін кілтті бұру жеткілікті. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін дөңгелектер мен тұтқаларды орнату мүмкіндігі. Тіпті сезімтал техника үшін де бұдан былай қорықпауға болады - AVR жүйесі құрылғыларды қосқанда және ажыратқанда да кернеуді бір деңгейде ұстайды. Ресурсы жоғары DENZEL LONG LIFE қуаты мен көлемі жоғары қозғалтқыш. Ол болат таратқыш білікпен және иінді білікпен, шойын гильзамен, мыс балама орамамен жабдықталған. Қозғалтқыштың барлық бөлшектері сапалы материалдардан жасалған және жоғары сапалы өңдеуге ие, бұл ресурсты айтарлықтай арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 92 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946944.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 710 x 570 x 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 19 а.к. |
| Кернеу | 230 жылы, 400 жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 460 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 3,6 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 400В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 441 830 ₸

