
PS 80 E-3 бензинді генератор, 6.6 кВТ, 400 В, 25 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты жабдықты қосуға арналған классикалық Denzel PS 80 E-3 үш фазалы генератор. Қала сыртындағы үйде де, құрылыс алаңында да пайдалануға жарамды. Ол жалпы қуаты 6,6 кВТ болатын үш фазалы тұтынушыларды қамтамасыз етеді. Үлкейтілген резервуардың арқасында ол жанармай құюсыз 10 сағатқа дейін жұмыс істейді. Материалдардың жоғары сапасы және көп сатылы қорғаныс жүйесі генераторды жұмыста сенімді және берік көмекші етеді. Артықшылықтары: Сенімділік және сенімді жұмыс - multi protect жүйесі генераторды майдың төмен деңгейімен іске қосылудан, шамадан тыс жүктелуден және тұйықталудан қорғайды. Май деңгейі төмен болған кезде генератордың жұмысы автоматты түрде тоқтатылады. Әрбір розеткада жеке сақтандырғыш бар. Құбыр диаметрі 32 мм және қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм арматураланған жақтау зақымданудан қорғайды. Кернеуді, жиілікті, қозғалтқыш сағаттарын және майдың болуын көрсететін сандық дисплейдің арқасында жұмысты оңай басқарыңыз. Іске қосу үшін кілт генераторын бұру жеткілікті - генератор электрлік іске қосу үшін батареямен бірге жеткізіледі. AVR жүйесі құрылғыларды қосқан кезде де кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді. Жаңартылған DENZEL LONG LIFE қозғалтқышының бөлшектері сапалы материалдардан жасалған және өңдеудің жоғары дәлдігіне ие. Болат иінді білік пен таратқыш білік, шойын гильза және мыс балама орамасы оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Жетекші өндірушілердің карбюраторы. Bosch оталдыру шамы. Кепілдік 3 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 89 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 580 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946954.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21061-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 710 x 570 x 580 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | сандық мультиметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | опция |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 жылы, 400 жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 2,5 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 400В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 348 360 ₸

