




Energomatic PS 115 Denzel генераторының автоматты іске қосу блогы
Energomatic PS 115 Denzel генераторының автоматты іске қосу блогы (946714) (толық ақпаратты сипаттамалар бөлімінен көре аласыздар)
Denzel ENERGOMATIC PS 115 блогы жеке үйлерде, саяжайларда, шағын кәсіпорындарда және құрылыс нысандарында электр энергиясын беру тоқтатылған кезде генераторды автоматты түрде іске қосады. Тұрмыстық желінің кернеуі тұрақтанғаннан кейін АВР блогы ажыратылады. Denzel PS 55 EA, PS 70 EA, PS 80 EA және PS 90 EA генераторлық қондырғыларына сәйкес келеді. Максималды қуаты 10 кВТ құрайды. Артықшылықтары Аккумулятор батареясы ұйқы режимінде зарядталады, сондықтан АВР блогы әрқашан жұмысқа дайын. Күшейтілген корпус конструкциясы сыртқы әсерлерден зақымдануды болдырмайды. Өндіруші блокқа бөгде адамдардың кіруіне жол бермеу үшін құлыпты ойластырған. Желілік баудың ұзындығы 10 м блок пен генератор қондырғысының ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді.
Артықшылықтары
- Әрқашан жұмысқа дайын — қайта зарядталатын батарея ұйқы режимінде зарядталады.
- Берік және берік — күшейтілген корпус конструкциясы сыртқы әсерлерден зақымдануды болдырмайды.
- Ол қауіпсіз жұмыс істейді — өндіруші блокқа бөгде адамдардың кіруіне жол бермеу үшін құлыпты ойластырды.
- Ұзындығы 10 м желілік баумен жабдықталған — кабельдің бұл ұзындығы блок пен генератор жинағының ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді.
Қоңырау шалыңыз дәл қазір ☏ +77089835083
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 4.7 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 3 топ | 949-Генераторларға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Модельдер үшін қолайлы | 946874, 946894, 946924, 946934 үшін |
| Қаптамадағы габариттері | 250 x 140 x 360 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.02052-20 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
- Бағасы: 83 850 ₸






