
PS Denzel генераторларына арналған тасымалдау жинағы (дөңгелектер мен тұтқалар)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PS тасымалдау жинағы генераторды немесе қозғалтқыш сорғысын жұмыс орнында жылжытуға арналған. Екі дөңгелектен және екі тұтқадан тұрады. Denzel PS 55 EA, PS 70 EA, PS 80 EA және PS 90 EA генераторлық қондырғыларына сәйкес келеді (мақалалар 946874, 946894, 946924, 946934, 946944, 946954) және Denzel PX-90D мотопомпасы (арт. 99204). Артықшылықтары: Генераторды тасымалдау еш қиындықсыз және жылдам. Орындау сапасы ұзақ мерзімді қызметке кепілдік береді. Тұтқаларды құрастыру оңай, орнату үшін қажет нәрсенің бәрі жеткізу көлеміне кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 370 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 515 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946725_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 515 x 110 x 370 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 949-Генераторларға арналған керек-жарақтар |
| Модельдер үшін қолайлы | үшін 946874, 946894, 946924, 946934, 946944, 946954 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 16 083 ₸

