
PS 25, 2.5 кВТ, 230 В, 15 л бензин генераторы, Denzel қол стартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 2,5 кВТ болатын қолжетімді және пайдалану оңай Denzel PS 25 генераторы. Жазғы резиденцияда, шатырлы лагерьде, балық аулауда, сауда нүктесінде қолайлы. Ол қуаты аз құрылғылар мен құралдарды қосуға мүмкіндік береді. Мысалы, бір уақытта қосуға болады: 3 қыздыру шамы, үтік, шаңсорғыш, тоңазытқыш. Салмағы небәрі 37 келі, сондықтан оны тасымалдау оңай. Ал оның үнемділігінің арқасында жанармай құюсыз 12 сағаттан астам жұмыс істейді. Артықшылықтары: Интуитивті түсінікті басқару - тіпті бастаушы да оны жеңе алады. Вольтметр мен жанармай деңгейінің индикаторы жұмысты бақылауды жеңілдетеді. Моторесурстары жоғары қуатты және үнемді қозғалтқыш. Қауіпсіз пайдалану - қосылатын жабдық үшін қорқудың қажеті жоқ. AVR блогы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді. Май деңгейі төмен кезде жұмыстан, шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғау ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Металл таратқыш білік, статор орамасының сым диаметрінің ұлғаюы және генератордың мыс орамасы генератордың қызмет ету мерзімін және оның жұмыс сапасын айтарлықтай арттырады. Өндіруші 3 жылға кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 37 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21058-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/946814.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21058-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 440 x 460 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,15 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 127 070 ₸

