
Ұзын тістеуіктер түзу, 200 мм, Сибртехтің үш компонентті тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 17115 тік ұзын тістеуіктері үш компонентті тұтқалары бар, 200 мм, ұсақ бөлшектер мен сымдарды ұстауға, сымдарды тістеуге арналған. Ұзартылған, тар еріндердің арқасында олар қол жетпейтін жерлерде манипуляциялар жасау үшін пайдалы болады. Ұзын тістеуіктер сантехникада, жөндеу жұмыстарында қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарықайшылар сым мен шағын қималы сымдарды жылдам тістеуге мүмкіндік береді.Жұмыс бөлшектері С55 болаттан жасалған, сондықтан олар өте берік және берік.Никельмен қапталған металл беттер коррозияға төзімді.Арнайы тіректері бар үш компонентті тұтқалардың арқасында ұзын тістеуіктер ыңғайлы және қауіпсіз жұмыс істейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.208 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | С55 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
- Бағасы: 1 705 ₸

