
Бүйір кескіштер, 180 мм, Сибртех үш компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті тұтқалары бар Sibrtech 17542, 180 мм бүйірлік кескіштер слесарлық, монтаждау және жөндеу жұмыстарында қолданылады. Олар сымдарды, кабельдерді, сымдарды, пластик шыбықтарды және басқа бөлшектерді жылдам тістеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері соғу әдісімен С55 конструкциялық болаттан жасалған, сондықтан олардың сапасы мен беріктігі артады. Никельмен қаптау бүйірлік кескіштерге коррозияға төзімділік береді және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бедерлі жабыны бар үш компонентті резеңкеленген тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.262 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | С55 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
- Бағасы: 1 838 ₸

