
Құрама тістеуіктер, 160 мм, Сибртех үш компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, үш компонентті тұтқалары бар Сибртех 17077 құрама тістеуіктері күнделікті өмірде таптырмас құрал болып табылады. Олардың көмегімен бөлшектерді ұстауға, штангалар мен сымдарды тістеуге, қаңылтыр материалдарын майыстыруға болады. Олар автокөлікті жөндеу, жабдықты құрастыру және баптау және т.б. кезінде слесарлық жұмыстарды жеңілдетеді.Артықшылықтары Тістеуіктердің сапа кепілдігі олар жасалған соғылған болат C55 болып табылады.Жұмыс жиектері жоғары жиілікті токтармен қосымша сөндіруден өтті, сондықтан олар қажетті қаттылыққа ие және жүктемелерге төтеп бере алады.Никельмен қаптау жұмыс бөліктерін коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.Резеңке ендірмелері бар тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан тістеуікпен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.214 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 238 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 170-Плоскогубцы |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | С55 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
- Бағасы: 1 485 ₸

