
Болат тегістеуіш, 280 x 130 мм, айнамен жылтыратылған, пластмассадан жасалған массалық тұтқа, тіс 10 x 10 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 86779 өлшемі 280 x 130 мм, тістері 10 x 10 мм, айнамен жылтыратылған және пластмасса тұтқасы бар болат тегістеуіш сылақты немесе ерітіндіні біркелкі жағуға көмектеседі, ал тістері бар жақтарының арқасында плиткаларды бетіне мықтап бекіту үшін плитка желімін дұрыс таратуға мүмкіндік береді. . Артықшылықтары Болат жұмыс парағы тегістеуіштің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Айнадай жылтыратудың арқасында материалдар кенепке жабыспайды, яғни үтіктеуді тез қататын қосылыстармен қолдануға болады. Саусақ асты ойықтары бар тұтқа жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 867-Тегістегіштер |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Тіс | 10 х 10 мм |
| Материал | болат |
| Тұтқаның материалы | пластиковая |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996167572 |
- Бағасы: 1 152 ₸

