
Тығыздағышқа арналған шпатель Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 858385 шпатель акрил, полиуретан, силикон және басқа тығыздағыштармен әрлеу жұмыстары үшін қолданылады. Ол беттерді бүлдірмейді, сондықтан қаптау материалдары арасындағы тігістерді мүмкіндігінше тиімді тегістеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шпательдің көмегімен әртүрлі қалыңдықтағы тігістерді қалыптастыруға болады. Өніммен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі герметик оған жабыспайды. Шпатель қолға сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Топ | Шпатели резиновые,пластмассовые |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 858-Резеңке, пластмасса шпательдер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4606800069030 |
- Бағасы: 249 ₸

