
Тот баспайтын болаттан жасалған үтіктеуіш, 280 x 130 мм, ағаш тұтқа, тіс 8 x 8 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 280 x 130 мм, 8 x 8 мм тістері және ағаш тұтқасы бар Matrix 86739 тот баспайтын болаттан жасалған тегістеуіш сылақ пен желім ерітінділерін беттерге біркелкі жағуға мүмкіндік береді. Айнамен жылтырату материалдың кенепке жабысып қалу қаупін азайтады және тегіс, біркелкі емес әрлеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жұмыс парағы тот баспайтын болаттан жасалған, яғни ол коррозиядан қорықпайды және тозуға төзімді. Ағаш сабы жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді, өйткені қолға сырғып кетпейді. 280 x 130 мм өлшеміне байланысты үтіктеу тақтасы үлкен беттерді өңдеу үшін оңтайлы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Без упаковки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 867-Тегістегіштер |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Тіс | 8 х 8 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | деревянная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4044996167541 |
- Бағасы: 1 767 ₸

