
"Микрофибра" ауыстырмалы білікше, 180 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалар 8 мм, полиэстер Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ролик Matrix "МИКРОФИБРА" 80775 180 х 48 мм, полиэфирден жасалған 12 мм қадасы бар, 8 мм бюгель, сұйық, тұтқыр емес жабындары бар дайындық және сырлау жұмыстары үшін қолданылады: сіңдірулер, көгілдір, праймерлер, дисперсиялық бояулар, антисептиктер және т.б. Ол қабырғаларды, төбелерді, ағаш беттерді тегіс және кедір-бұдыр текстурамен бояу үшін қолданылады. Бұйым қамтамасыз етеді, біркелкі жабу, шашырауы және қада іздері. Артықшылықтары Ені 180 мм ролик үлкен аумақтарда жұмыс істеуге жарамды, бояу процесін жылдамдатуға мүмкіндік береді. Роликпен жұмыс істеу ыңғайлы және еркін айналатын роликтің арқасында бояудың максималды қайтарылуын қамтамасыз етеді. Термофузия технологиясын қолдана отырып, шығыршыққа жабыстырылған үлбір қатты пайдаланған кезде шығыршықтан қабыршақтанбайды, сондықтан ролик ұзақ уақыт қызмет етеді. Ролик бояуды қалдық қалдырмай біркелкі жағады, өйткені үлбірде тігіс жоқ, бүйірлеріндегі қада қырқылады. Тез босатылатын бюгельді бекіту жүйесі роликті сырғытуды және алуды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.091 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тон материалы | микроталшық |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4606800068828 |
- Бағасы: 573 ₸

