
Шылым шегуге арналған қандыағаш жоңқасы, 100 гр Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69623, 100 г темекі шегуге арналған алдер жоңқалары етті, балықты, құс етін, көкөністерді, ірімшіктерді ыстық немесе салқын ыстау үшін қолданылады. Ыңғайлы 100 г өлшеп-орау барлық қаптаманы бір уақытта пайдалануға мүмкіндік береді. Ағаш жоңқалары елде немесе пикникте пайдалы.Артықшылықтарышепа толығымен табиғи шикізаттан тұрады, сондықтан денсаулық пен қоршаған орта үшін қауіпсіз.Шаң мен бөгде қоспалардың болмауына байланысты жоңқалар өнімдердің дәмін жақсартады және оларға өзіндік хош иіс береді.Жоңқаның көмегімен ысталған өнімдер өзінің барлық пайдалы қасиеттерін сақтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АГ81.Н12136 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Бирюза" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.AГ81.H12136.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 100 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Ольха |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4606800072214 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

