
Барбекю сфералық, 44 см, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барбекю Camping Palisad арт. 69610 таза ауада ет, құс, балық және көкөністерді пісіруге жарамды. Ол үй жанындағы учаскелерде, жорықтарда және пикниктерде, аңшылықта және балық аулауда қолданылуы мүмкін. Сфера түріндегі эргономикалық пішін жылудың біркелкі таралуына және стейктердің, кәуаптардың және басқа да дәмді тағамдардың тамаша қуырылуына ықпал етеді. Температура мен тартпа реттегіштері қуырғыш табаның ішіндегі ауаны айналдырады — науадағы саңылаулар ыңғайлы тұтқаның көмегімен ашылады және жабылады, ал көмірлердің температурасы пайдаланушының қалауына байланысты өзгереді. Жабдықты шылым шегетін, барбекю және гриль ретінде де пайдалануға болады. Артықшылықтары Сфералық пішінінің арқасында барбекю жылуды барынша үнемдейді, яғни отын шығынын азайтады. Қалыңдығы 0,8 мм көміртекті болаттан жасалған корпус ыстыққа төзімді эмальмен қапталған, 300 ℃ дейін қыздыруға төтеп бере алады және ұзақ қызмет ету мерзіміне есептелген. Күл жинауға арналған ыдыс барбекюдің айналасын таза ұстауға мүмкіндік береді. Хроммен қапталған дөңгелек тор температураның шектен шығуына қарсы иммунитетке ие, жұмыс істегеннен кейін тазалау оңай және оңай орнату және науадан алу үшін 2 тұтқасы бар. Барбекюде төменгі сөре қарастырылған - тағамды дайындау процесінде қажетті ыдыстар мен керек-жарақтарға арналған тор. Барбекюдің диаметрі 44 см — оған бүкіл отбасы үшін бірнеше порция сыяды. Тасымалдау дөңгелектері барбекюді қажетті орынға жылжытуды және оны тікелей үстелге сырғытуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 4.1 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 3.35 кг |
| Өлшемдері | 480 x 440 x 710 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Диаметрі | 436 мм |
| Материал | Көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | Дөңгелектер |
| Қамту | ыстыққа төзімді эмаль |
| Өлшем | 480 x 440 x 710 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | гофрокартоннан жасалған қорап |
| Штрих-код | 4044996168913 |
- Бағасы: 20 192 ₸

