
Теріге арналған тескіштер жинағы 2; 3; 4; 5; 6; 8; 9; 10; 13 мм, 9 дана, Сибртех қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18309 теріге арналған тескіштер жинағы, 9 дана. қапта диаметрі бойынша тесіктерді тесуге мүмкіндік береді 2; 3; 4; 5; 6; 8; 9; 10 және балғамен соғу әрекеті арқылы 13 мм. Құралдар тығыз материалдармен жұмыс істеуге арналған: былғары және резеңке. Кескіш жиектерді жоғары дәлдікпен қайрау арқылы тескіштер біркелкі және жоғары сапалы кесуді орындайды. Артықшылықтары Жиынтықтағы керек-жарақтар олардың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз ететін 45 аспаптық болаттан жасалған. Жиынтықтағы барлық тескіштерде сенімді ұстау және ыңғайлы жұмыс істеу үшін бедерлі тұтқасы бар. Жинақ тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін сыдырмасы бар қатты нейлон қаптамасында жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Диаметрлер, мм | 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 13 |
| Тескіштердің материалы | сталь 45 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | нейлоннан жасалған қап |
| Штрих-код | 4044996163567 |
- Бағасы: 3 818 ₸

