
Электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар 0.2-6 мм2 (10-24 AWG), жүзі: тот баспайтын болат Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған жүзі бар Gross 17722 электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар қимасы 0,2-6 мм2 (10-24 AWG) сымдары бар электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін пайдалы. Олардың көмегімен мыс және алюминий сымдарын кесуге және аршуға, оқшауланған және жалаңаш терминалдарды қысуға болады. Көп функциялы қысқыштар әртүрлі өлшемдегі сымдармен жұмыс істеу үшін алынбалы оқшаулаудың ұзындығын және аршу күшін реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тот баспайтын болаттан жасалған пышақтар — қысқыштар ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Жарақат алу қаупінсіз ыңғайлы жұмыс — эргономикалық пішіндегі екі компонентті тұтқалар құралды ыңғайлы және қауіпсіз ұстауды қамтамасыз етеді, оны толық ауыстыру үшін пайдалануға болады. 170 г жеңіл салмақ іс жүзінде сезілмейді — ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 170 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Ерекшеліктері | авторазжим, ұзындықты шектегіш |
| Сымдардың қимасы | 0,2 - 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
- Бағасы: 8 916 ₸

