
RJ45, 8P және RJ11/12, 6P телефон және компьютер терминалдарын қысуға арналған қысқыштар, ықшам өлшем, CAT5 жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 17723 қысқыштары ең көп сұранысқа ие стандартты өлшемдегі RJ45, 8P және RJ11/12, 6P телефон және компьютер терминалдарын қысуға және CAT5 кабелін тазалауға арналған. Олар компьютерлер мен телефондарды желіге қосқан кезде ақпараттық технологиялар, телефон байланысы саласындағы жеке шеберлер мен мамандарға пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс пышақтары жоғары сапалы жапондық SK5 болаттан жасалған, сондықтан қысқыштар ұзақ уақыт қызмет етеді. Қысқыштар функционалдылығымен ерекшеленеді, сымдарды кесуге жарамды, сондықтан қосымша құрал сатып алудың қажеті жоқ. Термопластикалық резеңкеден жасалған құю тұтқасының арқасында қысқыштар алақанда сырғып кетпейді, бұл қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі. Тұтқаны бекіткіш қысқыштарды тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 450 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | телефон терминалдарын қысу, компьютер терминалдарын қысу |
| Ерекшеліктері | автожуу |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
- Бағасы: 12 518 ₸

