
Электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар 0.5, 1.0, 1.5, 2.5, 4.0, 8.0 мм/кв (8-22AWG), SK5 Gross жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SK5 жүзі бар Gross 17721 электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар қимасы бар сымдармен электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін пайдалы болады 0,5, 1,0, 1,5, 2,5, 4,0, 8,0 мм2 (8-22 а.к.). Олардың көмегімен мыс және алюминий сымдарын кесуге және аршуға, оқшауланған және жалаңаш терминалдарды қысуға болады. Көп функциялы қысқыштар әртүрлі өлшемдегі сымдармен жұмыс істеу үшін алынбалы оқшаулаудың ұзындығын және аршу күшін реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Болат негіз — қысқыштар ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Жарақат алу қаупінсіз ыңғайлы жұмыс — эргономикалық пішіндегі екі компонентті тұтқалар құралды ыңғайлы және қауіпсіз ұстауды қамтамасыз етеді, оны толық ауыстыру үшін пайдалануға болады. 448 г жеңіл салмақ іс жүзінде сезілмейді — ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдар шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 448 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Ерекшеліктері | авторазжим, ұзындықты шектегіш |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Сымдардың қимасы | көп сымды (көп сымды): 0.5-0.75/1.0/1.5/2.5/4.0/6.0-8.0 мм/кв, бір өзекті (бір сымды): 1.0/1.5/2.5/4.0/6.0/8.0 мм/шаршы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
- Бағасы: 11 149 ₸

