
Тот баспайтын болаттан жасалған шпательді қалақ, 150 мм, матрицалық үш бөліктен тұратын тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпательді шпательдер Matrix әртүрлі құрылыс қоспаларын жағуға және тегістеуге, буындар мен жарықтарды толтыруға, әртүрлі қоспаларды араластыруға, сондай-ақ басқа сылақ және әрлеу жұмыстарына арналған. Тот баспайтын болаттан жасалған, ең жаңа технологиялармен жасалған профильді жылтыратылған қалақшаның арқасында құралдың жұмыс бөлігі серпімділік пен тозуға төзімділікті арттырды. Бірегей фирмалық стильде жасалған шпаклевка қалақтарының резеңкеленген эргономикалық тұтқасында құралдың оңай сақталуын қамтамасыз ететін ілулі тесігі бар. Кәсіби пайдалану үшін жарамды. Ерекшеліктері: Кенептің максималды серпімділігі мен тозуға төзімділігі. Ыңғайлы эргономикалық резеңкеленген тұтқа. Арнайы аспалы тесік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 228 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.163 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | трехкомпонентная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Жайманың ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996165059 |
- Бағасы: 1 066 ₸

