
Тот баспайтын болаттан жасалған шпательді қалақ, 60 мм, екі компонентті Сибртех тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Профильді тот баспайтын болаттан жасалған Сибртех шпатты қалақшалар. Құрылыс қоспаларын жағуға және тегістеуге, жіктер мен жарықтарды толтыруға, әртүрлі қоспаларды араластыруға, сондай-ақ жету қиын жерлерде жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Ерекшеліктері: Тот баспайтын болаттан жасалған профильді жылтыратылған тор. Ыңғайлы резеңкеленген тұтқа. Арнайы аспалы тесік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 243 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | двухкомпонентная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Жайманың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996165080 |
- Бағасы: 686 ₸

