
Электр сымдарын тазалауға арналған қысқыштар, Сибртех сымдарын кесу функциясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 17734 қысқыштары электр сымдарынан оқшаулауды алып тастауға және алып тастауға арналған, сонымен қатар кабельді кесуге арналған сым кескіштері бар. Құрал электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пәтерде, гаражда, саяжайда, өндірісте, құрылыс алаңында таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Кіріктірілген шектегіш тазартылатын электр сымдарының ұзындығын реттеуге мүмкіндік береді. Екі бөліктен тұратын тұтқалар құралдың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді. Жұмыс кезінде қолдар шаршамайды, өйткені қысқыштардың салмағы 218 г.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 322 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Мақсаты | электр сымдарын тазалау |
| Ерекшеліктері | авторазжим, ұзындықты шектегіш |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Сымдардың қимасы | 0,2 - 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд картасы |
| Штрих-код | 4044996167381 |
- Бағасы: 5 281 ₸

