
Екі доңғалақты қол арба TTP2-01.00.000, жүк көтергіштігі 190 кг, пневматикалық дөңгелектер d 260 мм, платформа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех TTP2-01.00.000 68944 жүк көтергіштігі 190 кг, диаметрі 260 мм пневматикалық дөңгелектері және өлшемі 580 х 290 мм платформасы бар 2 доңғалақты қол арба салмағы 190 кг-ға дейінгі ірі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады. Қабырғаларының қалыңдығы 1,2 мм болат жақтау конструкцияға беріктік береді. Түтіктері, резеңке шиналары және әрқайсысында 2 шарикті мойынтіректері бар пневматикалық дөңгелектер дірілді басады және жүктерді тасымалдауды жеңілдету үшін тегіс жүруді қамтамасыз етеді. Дөңгелектерді ауыстыруға болады, үйлесімді артикул — 68970. Арба қоймада немесе өндірісте жұмыс істеу үшін пайдалы. Артықшылықтары Қосымша қайырмалы платформа арбаға габариттері ұлғайтылған жүкті орналастыруға мүмкіндік береді. Болат жақтау коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған, бұл арбаның қызмет ету мерзімін ұзартады. Артқа қарай иілген тұтқалар арбаның оңай қозғалуын қамтамасыз етеді, сонымен қатар көлденең тиеу кезінде тірек ретінде қызмет ете алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 260 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Доңғалақ торының ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800071927 |
- Бағасы: 33 181 ₸

