
Арба бау-бақша-құрылыс, күшейтілген, жүк көтергіштігі 200 кг, көлемі 90 л Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 90 литр және жүк көтергіштігі 200 кг болатын Kronwerk 689418 күшейтілген арбасы жүктерді тасымалдау үшін бау-бақша және құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады. Ол пайдаланушыны құрал-саймандарды, құрылыс және басқа материалдарды қолмен тасымалдау қажеттілігінен босатады, арқадағы жүктемені азайтуға көмектеседі. Артықшылықтары Шанақ қабырғасының қалыңдығы 0,8 мм берік болаттан, ал қаңқасы диаметрі 32 мм және қалыңдығы 1,5 мм құбырлардан жасалған. Коррозиядан қорғау үшін жақтау ұнтақ эмальмен қапталған, ал корпус мырышталған. Арба пневматикалық доңғалақтың арқасында шектеулі кеңістікте жақсы маневр жасайды. Конструкция жүк көтергіштігін арттыру және тиісінше алдыңғы жүкті түсіру үшін үстіңгі және астыңғы тіректермен толықтырылған. Дөңгелектегі екі шарикті подшипниктің арқасында арба жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және қозғалыс жылдамдығын төмендетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Ені | 0.62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | KRONWERK |
| Салмақ | 14.5 кг |
| Биіктігі | 0.67 мм |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Ұзындығы | 1.37 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 200 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Доңғалақ торының ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800073075 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

