
Көлденең қозғалтқышы бар электрлік тізбекті ара ПЦЭ-2000П, 2,0 кВТ, 16" (40 см) Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік шынжырлы ара Sibrtech PCE-2000P сенімділігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Оның қуаты 2 кВТ және тізбектің қозғалу жылдамдығы 13,5 м / с құрайды, бұл ағаш дайындамаларды кесумен, саяжайды абаттандырумен, жөндеумен және жеке құрылыспен тиімді күресуге мүмкіндік береді. ПЦЭ-2000П моделі мүлдем экологиялық таза, себебі ол электр желісінен жұмыс істейді және қоршаған ортаға газ шығармайды. Бұл үй-жайларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді және техникалық қызмет көрсету уақытын үнемдейді - жанармай қоспасын дайындаудың қажеті жоқ және резервуардағы оның мөлшері туралы алаңдамаңыз. Артықшылықтары: Қозғалтқыш көлденең орналасқан, сондықтан араның өлшемдері (48 x 26.5 x 21 см) және салмағы (5.6 кг) азаяды. Сондай-ақ, бұл ағашты тігінен кесу кезінде жоғары тиімділікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Сондықтан операторға жұмыс кезінде араны ұстау оңайырақ, ал отын тезірек жиналады. Қозғалтқыштың мыс орамасы ұзақ жүктемелерге төтеп бере алады және қызған кезде оның қасиеттерін өзгертпейді. Сондықтан қозғалтқыштың ресурсы жоғары және ұзақ уақыт жұмыс істей алады. Артқы тұтқадағы құлып қозғалтқыштың кездейсоқ қосылуына жол бермейді. Араны құлыптау пернесі мен қосқышты бір уақытта басқанда ғана іске қосуға болады, осылайша жарақат алу қаупін азайтады. Тізбекті тежегіш қалқаны алдыңғы тұтқаның жанында орналасқан. Ара секірген жағдайда қол оны соғады және шынжыр автоматты түрде тоқтайды. Осындай жүйенің арқасында оператордың жарақат алу қаупі азаяды. Желдеткіш саңылаулар жазда жұмыс істегенде немесе ұзақ уақыт жұмыс істегенде қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермейді. Бұл қозғалтқыштың сақталуын қамтамасыз етеді және оның ресурсын арттырады. Шиналы ара тізбегі термиялық өңдеуді басқаратын берік болаттан жасалған және сәйкесінше 65 және 35-40 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Арматураның жоғары беріктігі қайрауды азайтуға және біркелкі кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. SDS жүйесінің арқасында шынжырды тарту өте оңай - корпустың бүйіріндегі реттеу бұрандасын бір қолмен бұру жеткілікті. Сондықтан араға техникалық қызмет көрсету қиын емес. Араның екі берілісі де беріктігі жоғары металдан құйылған, сондықтан олар зақымдануға және мерзімінен бұрын тозуға төзімді. Олар сондай-ақ алынбалы етіп жасалған, бұл олардың жөндеуге жарамдылығын қамтамасыз етеді. Корпустың алдыңғы жағындағы тісті тірек бөренелерді немесе ағаштарды кесу кезінде құралды бекітуге көмектеседі. Осының арқасында пайдаланушы араны ұстау үшін аз күш жұмсайды және ағашты кесу алдында кесуді дәлірек орындайды. Қозғалтқыш щеткаларына жылдам қол жеткізу олар тозған кезде қызмет көрсету орталығына хабарласпай, өз бетінше ауыстыруға мүмкіндік береді. Қарау терезесі бар жартылай мөлдір май багы жүріс бөлшектерінің сақталуын қамтамасыз ете отырып, май деңгейін қадағалауға және оны уақытында толтыруға көмектеседі. Реттелетін майлау жүйесі үйкеліс пен тозудан сақтай отырып, ара тізбегі мен шинаға қажетті мөлшерде майды автоматты түрде береді. Ұзартқыш кабельді бекітуге арналған ілмек n. мүмкіндік береді...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша функциялары | |
| Кілтсіз тізбектің кернеуін реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.00445-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/%D0%AD%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5%20%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D1%8B%20%D0%A1%D0%B8%D0%B1%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%85%2095612%2095613%2095614.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.00445-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Қуат | 2.0 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың көлденең орналасуы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996168029 |
- Бағасы: 34 250 ₸

