
Көлденең қозғалтқышы бар электрлік шынжырлы ара ПЦЭ-2200П, 2.2 кВТ, 16" (40 см) Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік шынжырлы ара Sibrtech PCE-2200P ағаштың барлық түрлерін кесуге, отын дайындауға, бақшадағы бұтақтарды кесуге, дайындамаларды кесуге, жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізуге арналған. 2.2 кВТ қуатты қозғалтқыш тапсырмаларды тиімді орындауды қамтамасыз етеді, ал ұзындығы 40 см шина үлкен ағаштар мен бөренелерді өңдей алады. Ара экологиялық таза, себебі ол электр қуатымен жұмыс істейді. Ол қоршаған ортаға зиянын тигізіп қана қоймайды, сонымен қатар техникалық қызмет көрсету уақытын қысқартуға және жұмысты үй ішінде жүргізуге мүмкіндік береді. Операторға жанармай қоспасын дайындаудың және бензин қозғалтқыштарының жұмыс істеу ерекшеліктерін білудің қажеті жоқ - электр арасы сатып алынғаннан кейін бірден пайдалануға дайын. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың көлденең қондырғысы араның салмағын 5,7 кг-ға дейін, ал өлшемдерін 48 x 28 x 20,5 см-ге дейін азайтуға мүмкіндік берді. Мұндай шешім тік жазықтықта және шектеулі кеңістікте аралаумен тиімді күресуге мүмкіндік береді. Қозғалтқыштың мыс орамасының алюминиймен салыстырғанда меншікті кедергісі азырақ, сондықтан ол жоғары жүктемелер кезінде қозғалтқыштың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Шынжырлы тежегіш араның операторға күрт секіруі кезінде оның айналуын автоматты түрде тоқтатады, оны жарақаттанудан қорғайды. Жинаққа болаттан жасалған және сәйкесінше 65 және 35-40 HRC қаттылығына дейін шыңдалған сапалы шынжыр мен штанга кіреді. Олар қайрауды ұзақ уақыт ұстайды және тапсырмаларды оңай орындауға мүмкіндік береді. Артқы тұтқадағы құлыптау пернесі операторды араны кездейсоқ қосудан қорғайды. Жұмысқа тек сөндіргішті блокатормен бір уақытта басу арқылы кірісуге болады. Желдеткіш саңылаулар қозғалтқышты қызудан қорғайды және оның сақталуын қамтамасыз етеді. Майды шинаға және шынжырға автоматты түрде беру жүйесі ара арматурасының қызып кетуіне жол бермейді және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Тексеру терезесі резервуардағы май деңгейін бақылауда ұстауға және жүріс бөліктерін тиімді майлау және олардың дұрыс жұмыс істеуі үшін оны уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Құралсыз жүйе шынжырдың керілуін бір қолмен оңай реттеуге және оның салбырап кетуіне жол бермеуге мүмкіндік береді. Тісті болат қоршау ағаштарды немесе бөренелерді аралау кезінде араны бекітуді жеңілдетеді және соққының кері қайтарылуын азайтады. Ол сондай-ақ ағашты кесу алдында тегіс және таза кесуге қол жеткізуге көмектеседі. Шынжырлы жұлдызшалар оңай ауыстыру үшін алынбалы етіп жасалған. Олар берік металдан құйылған, сондықтан олар баяу тозады және зақымдануға бейім емес. Қозғалтқыш щеткаларына жылдам қол жеткізудің арқасында оларды араны қызмет көрсету орталығына апармай-ақ өз бетінше ауыстыруға болады. Артқы тұтқада ұзартқыш кабельді бекітуге арналған ілмек бар. Ол дұрыс жұмыс істеуін қамтамасыз етеді және электр қуатының кенеттен үзілуіне немесе кабельдің тізбектің астына түсуіне жол бермейді. Ара бензинмен жұмыс істейтіндермен салыстырғанда тынышырақ жұмыс істейді, сондықтан онымен жұмыс істеу үшін кәсіби маман сатып алудың қажеті жоқ...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 5.7 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша функциялары | |
| Кілтсіз тізбектің кернеуін реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.00445-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/%D0%AD%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5%20%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D1%8B%20%D0%A1%D0%B8%D0%B1%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%85%2095612%2095613%2095614.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.00445-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың көлденең орналасуы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996168036 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

