
Көлденең қозғалтқышы бар электрлік шынжырлы ара ПЦЭ-1800П, 1.8 кВТ, 14" (35 см) Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ПЦЭ-1800П тұрмыстық электрлі ара бақшада пайдалануға, жөндеу, құрылыс және шаруашылық жұмыстарын жүргізуге арналған. Қуаты 1.8 кВТ қозғалтқыш тізбектің айналу жылдамдығын 13.5 м/с қамтамасыз етеді және тапсырмаларды тиімді шешуге мүмкіндік береді. Ара электр желісімен жұмыс істейді, сондықтан ол экологиялық таза және қауіпті шығарындылармен қоршаған ортаға зиян келтірмейді. Ол жанармай қоспасын дайындауды және бензин қозғалтқышымен жұмыс істеуді қажет етпейді. Құрал сатып алынғаннан кейін бірден пайдалануға дайын және оны тек ашық ауада ғана емес, сонымен қатар үй ішінде де пайдалануға болады. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың көлденең орналасуы отын дайындау сияқты тік жазықтықтағы аралауды сәтті өңдеуге көмектеседі. Сондай-ақ, бұл шешім араның салмағын азайтуға және оператордан жүктемені алып тастауға мүмкіндік береді. Ара кездейсоқ қосылудан қорғау кілтімен жабдықталған, сондықтан оператор қозғалтқышты еріксіз іске қосу салдарынан жарақат алмайды. Инерциялық тежегіш тұтқасы білікті автоматты түрде құлыптайды және бір пайдаланушыға ара кенеттен кері шегініп, кері серпілген жағдайда айналмалы тізбекті тоқтатады. Бұл өткір буындармен жанасудан және кесулерден аулақ болуға көмектеседі. Қозғалтқыштың мыс орамасының алюминиймен салыстырғанда меншікті кедергісі төмен, осылайша жоғары жүктемелер кезінде қозғалтқыштың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Желдеткіш саңылаулар қозғалтқышты тиімді салқындатуға көмектеседі және жазда жұмыс істегенде немесе күрделі аралау кезінде қозғалтқыштың істен шығуын болдырмайды. Арматура беріктігі жоғары болаттан жасалған: шынжыр 65 HRC қаттылығына дейін, шина 35-40 HRC дейін шыңдалған. Болаттың термиялық өңдеуін бақылау бөлшектерді азырақ қайрауға және тапсырмаларды тиімді орындауға мүмкіндік береді. SDS жүйесі - шинаны бір қолмен қосымша құралсыз тартуға болады, бұл электрлік араға техникалық қызмет көрсетуді айтарлықтай жеңілдетеді. Редуктордың берілістері зақымдануға төзімді металдан жасалған және қажет болған жағдайда оңай шешіледі. Бұл араның жоғары ресурсын және бөлшектердің жөндеуге жарамдылығын қамтамасыз етеді. Тісті қоршау үлкен бөренелерді немесе ағаштарды кесу кезінде араны мықтап бекітеді және оператордың жүктемесін алып тастауға ғана емес, сонымен қатар тегіс кесуді орындауға көмектеседі. Қозғалтқыш щеткаларына жылдам қол жеткізу қызмет көрсету орталығына хабарласпай-ақ, тозғаннан кейін оларды өзіңіз өзгертуге мүмкіндік береді. Май багындағы бақылау терезесі май деңгейін дәл бақылауды қамтамасыз етеді. Осының арқасында майды уақытында құйып, жүріс бөліктерінің тозуын болдырмауға болады. Автоматты майлау жүйесі майды шинаға және шынжырға белгілі бір сәтте қажетті мөлшерде береді. Бұл аралау жабдығының ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Ұзартқыш кабелін бекіту үшін артқы тұтқада арнайы ілмек қарастырылған. Ол араның кенеттен өшіп қалуына және кабельдің шинаның астына түсуіне жол бермейді. Қуатты ара бензинмен жұмыс істейтіндерге қарағанда тынышырақ және діріл азырақ. Бұл қамтамасыз етеді ком...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Шинаның ұзындығы | 350 мм |
| Қосымша функциялары | |
| Кілтсіз тізбектің кернеуін реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.АД71.В.00445-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/Электрические пилы Сибртех 95612 95613 95614.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АД.71.В.00445-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Сілтемелер саны | 53 дана. |
| Қуат | 1.8 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың көлденең орналасуы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996168012 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

