
Бетон араластырғыш Б 160, 160 л, 700 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех Б 160 бетон араластырғышының көмегімен П2-П4 маркалы жылжымалы бетонның, ерітіндінің немесе құрғақ қоспаның кем дегенде 70 литрін дайындауға болады. Көлемі 160 литр барабан тез илеу үшін оңтайлы пішінге және берік қалақтарға ие. 700 Вт қозғалтқыштың қуаты өз учаскесінде де, орташа құрылыс алаңында да пайдалану үшін жеткілікті. Бетон араластырғыш 220В тұрмыстық желіден жұмыс істейді, сондықтан жеке пайдалануға өте ыңғайлы. Конструкция қарқынды жүктемелерге шыдайды, бұл агрегатты күн сайын пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Күйіп қалудан қорғау – оператор пластмассадан жасалған көлемді қаптаманың арқасында жұмыс істеп тұрған қозғалтқышқа қателесіп тиіспейді. Ылғалдан қорғау – бетон араластырғышты ластануы жоғары жерлерде қолдануға болады, себебі басқару элементтері су мен шаңнан қорғалған. Сапалы бөлшектер – бетон араластырғыштың тәжі шойыннан, жетекті шкивтің ендірілген төлкесі шыңдалған болаттан жасалған, бұл бетон араластырғыштың жұмыс істеу мерзімін едәуір ұзартады. Арматураланған жақтау – конструкция болат тіреулердің арқасында барабанның максималды рұқсат етілген толтырылуымен де тұрақты. Оңай құрастыру – барабан мен траверс құрастырылып жеткізіледі. Пайдаланушыға бұл жинақты қосудың және жетек берілісін сақинаға қосудың қажеті жоқ. Бөлшектерді оңай ауыстыру – ең көп жүктелетін резервуар осінің жинағы ажыратылатын етіп жасалған, бұл қажет болған жағдайда мойынтіректерді ауыстыруға мүмкіндік береді. Құрастырмалы барабан – 2 бөлікке оңай бөлшектеледі, сондықтан оны шағын бөлмелерде сақтауға және көліктің жүксалғышында еш қиындықсыз тасымалдауға болады. Еңкейту бұрышын бекіту – педаль резервуарды көтеруге және түсіруге көмектеседі, бұл компоненттерді тиеуді және иленген ерітінділерді түсіруді жеңілдетеді. Траверстің сенімді бекітілуі – осьтердің толық жабылуы бетон араластырғышқа тербелістердің әсерін азайтуға және оны ауыспалы жүктемелерге төзімді етуге мүмкіндік береді. Ұтқырлық – үлкен дөңгелектер бетон араластырғышты дұрыс жерге, соның ішінде тегіс емес жерге жеткізуге көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 532 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 802 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НВ35.В.02750-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/954710_954720_954730_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ35.В.02750-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 632 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 52 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 802 x 632 x 532 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 160 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 70 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800072993 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

