
Бетон араластырғыш Б 180, 180 л, 700 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех Б 180 бетон араластырғышының қуаты 700 Вт және сыйымдылығы 180 литр, бір уақытта кемінде 90 литр жылжымалы құрылыс қоспаларын, дымқыл ерітінділерді немесе құрғақ цементті шығарады. Оны шағын және орта нысандарда, сондай–ақ жеке үйлерде пайдалануға болады - 220 В желіден жұмыс істейді. Бұрышта орнатылған қалақшалары бар алмұрт тәрізді барабан араластырудың жоғары жылдамдығын және компоненттердің біркелкі қоспаға мұқият қосылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Рамка беріктігі жоғары болаттан жасалған тіректермен нығайтылған, сондықтан ол жұмыс істеп тұрған бетон араластырғыштың барлық тербелістерін қабылдайды және механикалық кернеулерден бұзылмайды. Жетектің көлемді қаптамасы операторды бұйыммен кездейсоқ жанасқанда күйіп қалудан қорғайды, сонымен қатар құрылыс шаңының негізгі жинаққа түсуіне жол бермейді. Іске қосу және өшіру түймелері де ылғалдан қорғалған. Тозуға төзімді сақина шойыннан, ал жетекті шкивтің төлкесі болаттан жасалған. Бұл бетон араластырғыштың жоғары жүктемелер кезінде сақталуын қамтамасыз етеді және оның ресурсын арттырады. Барабан еңкейіп, кез келген бұрышқа бекітіледі, бұл оны толтыруды және дайын қоспаларды түсіруді жеңілдетеді. Траверс осьтерді толық қамтитын тірек жақтауына бекітіледі, бұл күшті тербелістер мен қарқынды пайдалану кезінде тұрақтылыққа қол жеткізуге мүмкіндік береді. Өндіруші барабанды траверспен жалғап, сақиналы берілістің берілісін орнатты, осылайша бетон араластырғышты құрастыру үшін пайдаланушының уақытын үнемдеді. Барабан осінің жинағы жиналмалы етіп жасалған, сондықтан мойынтіректерді жөндеуге болады және қажет болған жағдайда ауыстыру үшін оңай алып тастауға болады. Барабан екі бөліктен тұрады және оңай бөлшектеледі, бұл сақтауды жеңілдетеді және оны шағын көліктерде тасымалдауға мүмкіндік береді. Диаметрі ұлғайтылған берік дөңгелектердің арқасында бетон араластырғышты құрылыс алаңының айналасында еш қиындықсыз жылжытуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 58 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 614 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 764 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НВ35.В.02750-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/954710_954720_954730_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ35.В.02750-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 704 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 58 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 764 x 704 x 614 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 180 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800073006 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

