
Бетон араластырғыш Б 200, 200 л, 1000 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
200 литрлік сыйымдылығы бар Sibrtech B 200 бетон араластырғышы кем дегенде 115 литр қоспаны алуға мүмкіндік береді. Ол P2-P4 бетонын немесе құрылыс ерітіндісін дайындау үшін, еденді төсеу, кірпіш пен көбік блоктарының қабырғаларын тұрғызу, қаптау және т.б. үшін қолданылады. Қала сыртындағы үйлерде де, орташа құрылыс нысандарында да қолданылады. Эргономикалық алмұрт пішінді барабан және қалақтардың ойластырылған орналасуы араластыру жылдамдығын арттыруға және шығуда ерітіндінің біркелкі консистенциясын алуға көмектеседі. Артықшылықтары: Төзімді пластиктен жасалған корпус жетекті сыртқы зақымданудан, ал операторды күйіп қалудан және жарақаттанудан қорғайды. Мөлдір қаптама басқару түймелерін жабады, сондықтан су немесе шаң ішке кіре алмайды. Рамка конструкциялық болаттан жасалған жабық шаршы профиль түрінде жасалған, бұл оны құрылыс алаңында мықтап бекітуге және бетон араластырғышты жоғары жүктемелерде пайдалануға мүмкіндік береді. Шойыннан жасалған тәж коррозияға қарсы жабынмен өңделеді, сондықтан ол ұзақ уақыт қолдануға арналған. Орташа қызмет ету мерзімі 5 жылды құрайды. Жетектегі шығыр болат ендірілген төлкемен бірге жеткізіледі. Ол айналуды біліктен тасымалдайды және жоғары сапалы өнімділікке байланысты бұзылмайды, бұл бетон араластырғышты қарқынды пайдалануға мүмкіндік береді. Тірек кронштейні бар барабан зауытта бір түйінге қосылған. Сақиналы тісті берілістерді өндіруші де орнатады, бұл пайдаланушының уақытын үнемдейді және жұмысқа тез кірісуге мүмкіндік береді. Мойынтіректер герметикалық жалғанған екі фланецтің арасында орналасады және оларды ауыстыру қажет болған жағдайда оңай алып тастауға болады. Барабанды еңкейту механизмі дайын қоспаны түсіруді жеңілдетеді және компоненттерді ыңғайлы бұрышпен жүктеуге мүмкіндік береді. Траверса рамаға осьтердің толық жабылуымен бекітіледі, бұл бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады және оны кернеулер мен тербелістерге төзімді етеді. Бактың құрастырмалы конструкциясы оны бөлшектелген түрде сақтауға және тасымалдауға жеңіл мүмкіндік береді. Диаметрі 205 мм дөңгелектер алаң бойынша қозғалысты ыңғайлы етеді және күрделі топырақта сынбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 61 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 614 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 764 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НВ35.В.02750-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Трастсерт" ЖШС ОЖ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/954740_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ35.В.02750-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 704 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 61 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 764 x 704 x 614 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 200 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 115 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800073013 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

