
Екі жақты баспалдақ 4 сатылы, болат профиль, болат сатылар, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыста қолдануға арналған екі жақты басқыш.Берік сенімді конструкция.Қадамдардың кең негізі мен екі жақты орналасуы жұмыс кезінде тұрақты жағдайды қамтамасыз етеді.Табанның бұдырлы беті табанның сырғып кетуіне жол бермейді.Жұмыс кезінде бұйымның сенімділігі полиэфирден жасалған шектеуші таспамен қосымша қамтамасыз етіледі.Тасымалдауға арналған бұйымды жеңіл құрастыру.Артықшылықтары:Берік болат профиль.Кең болат баспалдақтар.Баспалдақтардың қорғаныс ұштары.Сырғуды болдырмау үшін профильдің негізіне пластикалық кірістірулер Баспалдақтың сенімді пластикалық түрлендіру механизмі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 5.49 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 965 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU.МГ11.Н00138 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Идеал Тест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.МГ11.Н00138.pdf |
| _пакеттегі ені | 465 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Алаңның биіктігі | 880 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 965 x 465 x 160 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 965 мм |
| Секциялар саны | 2 |
| Сатылар саны | 4 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс биіктігі | 2.38 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4,6068E+12 |
- Бағасы: 10 478 ₸

