
Полимер төсеніштері бар 3 сатылы баспалдақ, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыста қолдануға арналған болат басқыш. Жоғары беріктік пен сенімділікке ие. Кең негіз және болат конструкция жұмыс кезінде тұрақты позицияны қамтамасыз етеді. Қадамдардың полимерлі жабыны табанның сырғып кетуіне жол бермейді. Тасымалдау және сақтау үшін өнімді оңай құрастыру. Артықшылықтары: Берік болат профиль. Полимермен қапталған кең болат баспалдақтар. Сырғуды болдырмау үшін профильдің негізіне пластикалық кірістірулер. Баспалдақтарды ашудың сенімді механизмі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 5.2 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.04.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС RU.МГ11.Н00138 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Идеал Тест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/0626898.pdf |
| _пакеттегі ені | 460 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Алаңның биіктігі | 685 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1135 x 460 x 160 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 1135 мм |
| Секциялар саны | 1 |
| Сатылар саны | 3 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс биіктігі | 2.19 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800072078 |
- Бағасы: 13 259 ₸

