
Каскет, жүгері гүлінің түсі, өлшемі 52-62, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Василек" түсті Сибртех 89187 каскеті шектеулі кеңістік жағдайларында басты соққылардан, жеңіл механикалық әсерлерден және болмашы бүйірлік соққылардан қорғауға арналған. Сондай-ақ, ол көшеде жұмыс істегенде басыңызды жарқыраған күн мен жаңбырдың әсерінен қорғауға мүмкіндік береді. Бұл құрылысшыларға, қоймалардың және басқа салалардың жұмысшыларына пайдалы болады, бірақ бұл модель құлап жатқан заттардан қорғауға жарамайды және оны қорғаныс шлемінің орнына қолдануға болмайды. Артықшылықтары Каскеттің тозуға төзімділігі мен жұмысшының қауіпсіздігін жоғары сапалы материалдар қамтамасыз етеді: үстіңгі қабаты 100% мақтадан, ал қорғаныш астары соққыға төзімді полиэтиленнен жасалған, полиуретанды көбіктен жасалған жастықшасы бар. Бекіткішті реттеуге болады, бұл каскетті бастың өлшеміне (52-ден 62-ге дейін) реттеуге мүмкіндік береді. Жүгері гүлінің қалпақшасы алыстан көрінеді, осылайша жұмысшының қауіпсіздігі артады. Арнайы желдеткіш саңылаулар жұмыстың жайлылығын қамтамасыз етеді, жылытылатын үй-жайларда болған кезде және күн шуақты ауа-райында жұмыс істегенде басыңыз терлемейді. 121 г жеңіл салмағының арқасында каскет басына іс жүзінде сезілмейді. Каскет МЕМСТ 12.4255-2013 сәйкес жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 121 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 500 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.АБ87.В.00624-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Жаңа технологиялар" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АБ87.В.00624-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 891-Қорғаныш көзілдіріктер, маскалар,дулығалар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 52-62 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Түсі | жүгері гүлі |
| Штрих-код | 4606800072757 |
- Бағасы: 2 011 ₸

