
Тот баспайтын болаттан жасалған шпательді қалақ, 100 мм, Спарта пластикалық тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпательді қалақшалар мен тегіс қалақшасы бар қасбеттік қалақшалар үлкенді-кішілі беттерге құрылыс қоспаларын жағуға және тегістеуге жарамды. Жеңіл эргономикалық пластмасса тұтқамен жабдықталған. Ілуге арналған тесік бар. Кенеп тұтқамен мықтап бекітілген, майысқаннан кейін пішінін жоғалтпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Без упаковки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 214 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.061 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 851-Эконом пластикалық сабы бар металл шпательдер |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800071064 |
- Бағасы: 177 ₸

