
Қасбеттік шпатель, тот баспайтын болат, 150 мм, Сибртех екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бояу және сылақ жұмыстарында құрылыс қоспалары мен ерітінділерді жұмыс бетіне жағу және тегістеу үшін қолданылады. Кенеп алюминий негізіне мықтап тойтарылған және жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, бұл оны берік және тозуға төзімді етеді. Эргономикалық резеңкеленген екі компонентті тұтқа қолға мықтап орналасады, сырғып кетпейді және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Без упаковки |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 217 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.204 кг |
| Топ | Металл шпательдер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 855-Шпатели металлические с двухкомпонентной ручкой |
| Жайма материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | двухкомпонентная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманың ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996168739 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

