
Арматурогиб 10-12 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18123 арматуралық майыстырғышы диаметрі 10-12 мм арматураны майыстыру үшін қолданылады. Арматураға қажетті пішінді беру үшін темірбетон конструкцияларын салуда кеңінен қолданылады. Артықшылықтары Күшейтілген конструкция қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Құралды негіздегі саңылаулардың арқасында жұмыс үстеліне немесе жұмыс үстеліне болттармен бекітуге болады. Салмағы 3,4 кг арматурогибті жалғыз тасымалдауға және далалық жұмыстарға алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 860 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арматурогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 182-Арматурогибы |
| Арматураның максималды диаметрі | 12 мм |
| Арматураның ең аз диаметрі | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | стрейч-пленка |
| Штрих-код | 4606800071293 |
- Бағасы: 16 109 ₸

