
Арматурогиб 12-14 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18124 арматуралық майыстырғышы диаметрі 12-14 мм арматураны майыстыру үшін қолданылады. Арматураға қажетті пішінді беру үшін темірбетон конструкцияларын салуда кеңінен қолданылады. Артықшылықтары Күшейтілген конструкция қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Құралды негіздегі саңылаулардың арқасында жұмыс үстеліне немесе жұмыс үстеліне болттармен бекітуге болады. Салмағы 4,55 кг арматуралық майысты жалғыз тасымалдауға және далалық жұмыстарға алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 900 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арматурогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 182-Арматурогибы |
| Арматураның максималды диаметрі | 14 мм |
| Арматураның ең аз диаметрі | 12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | стрейч-пленка |
| Штрих-код | 4606800071309 |
- Бағасы: 20 245 ₸

