
12 мм дейін Сибртех роликті арматурогиб
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 18121 роликті майыстырғыш диаметрі 12 мм-ге дейін тегіс және қырлы типті арматураны бүгуге мүмкіндік береді. Қол құралдары іргетасты нығайту кезінде жеке шеберлер мен құрылысшыларға пайдалы болады. Артықшылықтары Арматураланған майыстырғыш ауыр пайдалануға төтеп бере алады, сондықтан жартылай кәсіби қолдануға жарамды. Жұмыс үстелінде немесе жұмыс үстелінде бекіту үшін құралдың түбінде тесіктер бар. Арматурогибті өзіңізбен бірге далалық жұмыстарға апаруға болады, себебі оның салмағы небәрі 3,5 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 860 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арматурогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 182-Арматурогибы |
| Арматураның максималды диаметрі | 12 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | стрейч-пленка |
| Штрих-код | 4606800071279 |
- Бағасы: 13 162 ₸

