
ПМ-60, 60 м лазерлік қашықтық өлшегіш, Сибртех көпіршікті деңгейімен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех РМ-60 лазерлік қашықтық өлшегіш бөлменің ұзындығын, көлемін және ауданын анықтай алады. Ол құрылыс және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады: плиткаларды төсеу, терезелерді, есіктерді, еден жабындарын, аспалы төбелерді орнату. 60 м-ге дейінгі жоғары өлшеу диапазоны көшеде жұмыс істеуге мүмкіндік береді, сондықтан қашықтық өлшегіш маркшейдерлер мен жол қозғалысына қызмет көрсетушілер үшін пайдалы. Артықшылықтары: Кіріктірілген Пифагор опциясының арқасында қашықтық өлшегіш сәуленің жолында кедергілер болған жағдайда да қашықтықты есептей алады. Соңғы 20 өлшеудің нәтижелері жұмысқа ыңғайлы болу үшін қашықтық өлшегіштің жадында сақталады. Қозғалыста жұмыс істеу қажет болса, үздіксіз өлшеу опциясы көмектеседі. Құрал қажетті қашықтық табылғанша секунд сайын өлшеулер жүргізеді. Қосу және азайту функциясы есептеулерді калькуляторсыз жүргізуге мүмкіндік береді. Өлшеудің жоғары дәлдігін көпіршік деңгейі қамтамасыз етеді, оның көмегімен қашықтық өлшегішті бетінде тегістеуге болады. Корпус ABS-пластиктен жасалған, бұл оның беріктігін арттырады. Автоматты түрде өшіру батареялардың зарядын үнемдейді — егер құрылғы 30 секунд ішінде пайдаланылмаса, лазер өшеді, ал 3 минуттан кейін. қашықтық өлшегіш өшіріледі. Қашықтық өлшегіш қуатты аз тұтынумен сипатталады және екі AAA батареясымен жұмыс істейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 121 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 167 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU Д-CN.ПФ02.В.02127-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС RU Д-CN.ПФ02.В.02127-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 380-Дальномеры лазерные |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05-60 м |
| Толқын ұзындығы | 650 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуаты, артық емес | 1 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
| Өлшеу дәлдігі | ±2 мм |
| Штрих-код | 4044996167800 |
| Қоректендіру элементі | ААА 2х1,5 В |
- Бағасы: 13 260 ₸

