
Matrix электронды бұрыш өлшегіші бар лазерлік қашықтық өлшегіш LD-40, 40 м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix LD-40 лазерлік қашықтық өлшегіш бөлменің ауданы мен көлемін есептеу, бұрыштарды өлшеу және ұзындығын 40 м-ге дейінгі қашықтықты анықтау үшін қолданылады. Ол үй ішінде де, сыртта да қолданылады, сондықтан құрылыс және жөндеу жұмыстарына, сондай-ақ жол және маркшейдерлік жұмыстарға жарамды. Артықшылықтары: Пифагор функциясы — шағылысатын беті жоқ немесе оларға жету жолында кедергілері бар объектілердің де арақашықтығын өлшеуге болады. Үздіксіз өлшеу режимі қозғалыстағы өлшемдерді жасауға көмектеседі. Пайдаланушы бетінен алыстап, қажетті қашықтықты іздеген кезде мәндер секунд сайын бекітіледі. Борттық жад өлшеу тарихын сақтауға және көруге мүмкіндік береді. Қашықтық өлшегіш жұмысқа ыңғайлы болу үшін өлшеу нәтижелерін қосып, азайта алады. Егер қашықтық өлшегіш 30 секунд бойы пайдаланылмаса, лазер өшеді, ал 180 секундтан кейін құрылғының өзі өшеді, бұл батарея қуатын үнемдейді. Корпустың жоғары ресурсы мен беріктігін ол жасалған ABS пластикасы қамтамасыз етеді. Корпустағы резеңке төсемдер — ол қолында сырғып кетпейді. Қашықтық өлшегіштің қуаты 1000 өлшеуге жететін екі AAA батареясынан қуат алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 181 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU Д-CN.ПФ02.В.02127-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС RU Д-CN.ПФ02.В.02127-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 380-Дальномеры лазерные |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05-40 м |
| Толқын ұзындығы | 650 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуаты, артық емес | 1 |
| Ерекшеліктері | измерение угла наклона |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Өлшеу дәлдігі | ±1,5 мм |
| Штрих-код | 4044996167817 |
| Қоректендіру элементі | ААА 2х1,5 В |
- Бағасы: 17 410 ₸

