
Matrix электронды бұрыш өлшегіші бар лазерлік қашықтық өлшегіш LD-60, 60 м
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix LD-60 лазерлік қашықтық өлшегіш ұзындығын 0,05-тен 60 м-ге дейінгі қашықтықта өлшеуге, бөлменің ауданы мен көлемін есептеуге, сондай-ақ бұрыштарды өлшеуге мүмкіндік береді. Ол плиткаларды төсеу, аспалы төбелер мен еден конструкцияларын орнату, терезелер мен есіктерді орнату, кеңістікті жобалау кезінде таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары: Пифагор теоремасы бойынша есептеу функциясы шағылысатын беті жоқ немесе сәуле жолында кедергілер болған жағдайда объектілерді өлшеуге арналған. Үздіксіз өлшеу режимінде мәндер секунд сайын түсіріледі, бұл жабдықты немесе құрылымдарды орнату үшін қозғалыстағы қашықтықты табуға мүмкіндік береді. Кіріктірілген жад — пайдаланушы соңғы өлшемдердің тарихын көре алады. Қашықтық өлшегіштің көмегімен өлшеу нәтижелерін қосуға және азайтуға болады. Батареяның қызмет ету мерзімін үнемдеу үшін лазерлерді 30 секундтан кейін және құрылғының өзін 180 секундтан кейін автоматты түрде өшіру қарастырылған, егер ол пайдаланылмаса. Қашықтық өлшегіштің корпусы берік ABS-пластиктен жасалған, бұл оның ресурсын және тозуға төзімділігін арттырады. Қашықтық өлшегіш қолында сырғып кетпейді, себебі оның резеңке төсемдері бар. Қуатты тұтынудың төмен деңгейі — қуат ААА типті екі батареядан жүзеге асырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 181 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.03.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU Д-CN.ПФ02.В.02127-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС RU Д-CN.ПФ02.В.02127-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 116 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 380-Дальномеры лазерные |
| Өлшемдер диапазоны | 0,05-60 м |
| Толқын ұзындығы | 650 нм |
| Лазер сыныбы | 2 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуаты, артық емес | 1 |
| Ерекшеліктері | измерение угла наклона |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Өлшеу дәлдігі | ±1,5 мм |
| Штрих-код | 4044996167824 |
| Қоректендіру элементі | ААА 2х1,5 В |
- Бағасы: 19 980 ₸

