
Компрессор DR4000/100, майлы белдік, 10 бар, өнімділігі 690 л/м, қуаты 4 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DR4000/100 май компрессоры бүріккіш пистолеттер, плазмалық кескіштер, құм үрлегіштер, тегістеуіштер, кілттер мен бұрағыштар сияқты пневматикалық жабдықпен ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған. Ол кәсіби типке жатады, сондықтан ол тек тұрмыстық жағдайларға ғана емес, сонымен қатар автокөлік қызметтері мен өндірістеріне, мысалы, шағын жиһаз фабрикаларына өте жақсы сәйкес келеді. Қуатты қозғалтқыш 5.5 а.к. 690 л/мин жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, ал 10 атмосфераға дейін сығылған ауа сыйымдылығы 100 литр көлемді қабылдағышта жиналады. Артықшылықтары: Қызып кетуден қорғау – белгілі бір температурадан асқанда, қабылдағышқа ауа айдау қозғалтқыш суығанша тоқтатылады. Бұл орамның қайта ағуын болдырмайды және компрессордың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Ток қорғанысы – рұқсат етілген жүктеме деңгейінен асып кеткен жағдайда қозғалтқыш лезде өшеді, бұл оның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімін ұзартады. Кіріс ағынын сүзу – барлық ауа сығу алдында құм мен шаңнан тазартылады, сондықтан поршеньдік жүйе бұзылудан сенімді қорғалған. Қысым қосқышы – қозғалтқыш қысым 10 барға жеткенде тоқтайды және 6.5 бардан төмен түскенде автоматты түрде іске қосылады. Бұл шешім қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін ұзартуға және тұрақты жоғары өнімділікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Авариялық клапан – егер қысым қосқышы қандай да бір себептермен істен шықпаса, онда қауіпсіздік клапаны компрессор бөлігі мен қабылдағыштың істен шығуын болдырмай, артық ауаны автоматты түрде шығарады. 2 манометр – қабылдағыштағы және пневматикалық құралға берілетін сығылған ауаның қысымын бақылау оңай, бұл компрессордың жұмысын тез реттеуге мүмкіндік береді және төтенше жағдайлардың алдын алады. Майдың ағып кетуінен қорғау – картердің барлық түйісетін беттері мінсіз тегіс және қақпақ мықтап жабылады, сондықтан майдың ағуымен күресудің қажеті жоқ. Қабылдағыштың қалың қабырғалары – сығылған ауаны сақтауға арналған резервуар қалыңдығы 2 мм-ден асатын металдан жасалған, бұл сенімді дәнекерленген қосылымды және коррозиядан қорғауды қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Жапондық болаттан жасалған клапандар – ресиверге ауаны мәжбүрлеуге жауап беретін жоғары берік бөлшектерді пайдалану өнімнің тозуға төзімділігін арттыруға және оның жұмысын жақсартуға мүмкіндік береді. Жеңіл тасымалдау – 2 үлкен және 2 кіші доңғалақ U-тәрізді тұтқамен бірге компрессордың маневрлік қабілетін арттырады және оны қажетті жерге оңай тасымалдауға мүмкіндік береді. Тапсырмалардың кең ауқымы – ресиверге екінші жинақтағышты немесе пневматикалық магистралды қосуға болады, ол үшін арнайы порт бар. Конденсатты ыңғайлы төгу – саусақ ұшымен тоқтайтын клапан жиналған ылғалды кетіруді айтарлықтай жеңілдетеді, себебі ол кілтсіз оңай ашылады. Мұнай қазірдің өзінде бар – компрессор маймен бірге келеді, бұл оны іздеуге және өнімге техникалық қызмет көрсетуге уақытты үнемдейді. ...
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 65 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 860 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58092.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 460 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 4 кВт |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 690 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қосылу түрі | жылдам ажыратылатын қосқыш (Еуро) + "майшабақ" штуцері |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996167145 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

