
Компрессор DRV2200/100, майлы белдік, 10 бар, өнімділігі 440 л/м, қуаты 2,2 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты компрессор Denzel DRV2200/100 ресиверінің көлемі 100 л және кіріс өнімділігі 440 л/мин пневматикалық құралдың пневматикалық бұрғы, пневматикалық гайка және т.б. сияқты жоғары ағынмен үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Құрылыс алаңында, тұрмыста, автосервисте, шағын өндірісте қолданылады. Екі сатылы қорғаныс жүйесі шамадан тыс ток немесе қызып кету жағдайында қозғалтқышты авариялық өшіруді қамтамасыз етеді, бұл оның бұзылуына жол бермейді. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың мыс орамасы оның қызмет ету мерзімін арттырады. Шойын цилиндр компрессордың қызмет ету мерзімін арттырады. Ауа сүзгісінің корпусы мен фитингтері металдан жасалған, бұл олардың зақымдануға төзімділігін арттырады. Иінді біліктің жылдамдығын төмендетуге мүмкіндік беретін белдік жетегінің арқасында поршеньдік топтың жоғары ресурсы. Ресивер берік дәнекерленген жіктері бар қалыңдығы 2,5 мм болат табақтардан жасалған, бұл оның ресурсын арттырады. Қауіпсіздік клапаны артық қысымды дер кезінде төмендету арқылы төтенше жағдайлардың алдын алады. Операторды жарақаттанудан қорғау үшін белдік жетегінде металл торлы қаптама қарастырылған. Екі жұп доңғалақ пен U-тәрізді тұтқаның арқасында компрессорды құрылыс алаңының айналасында жылжыту ыңғайлы. Толық бақылау: Екі манометр ресивердегі және шығыс желідегі қысымды көрсетеді. Rapid (Euro) коннекторының арқасында пневматикалық құралды жылдам қосу.Сондай-ақ пневматикалық шлангты қосу үшін майшабақ фитингі қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 67 кг |
| Ресивер көлемі | 100 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 850 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58088.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 450 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 440 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қосылу түрі | жылдам ажыратылатын қосқыш (Еуро) + "майшабақ" штуцері |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996167121 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

