
Компрессор DR3000/200, майлы белдік, 10 бар, өнімділігі 520 л/м, қуаты 3 кВТ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби компрессор Denzel DR3000/200 автомастерлік шеберханаларда, шағын өндірістерде және құрылыста пайдалануға жарамды. Оған екі жылдам ажыратылатын қосқыштың болуына байланысты бірден бірнеше пневматикалық құралдарды қосуға болады. Компрессор 520 л/мин қысады, ал 200 л қабылдағыш қысыммен ауаның үлкен көлемін сақтауға мүмкіндік береді. Қозғалтқышты қызып кетуден және кернеудің жоғарылауынан қорғау үшін апаттық өшіру жүйесі қарастырылған. Артықшылықтары: Қозғалтқыш қызып кетуге төзімді мыс орамасымен жабдықталған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Цилиндр мен иінді білік шойыннан жасалған, бұл компрессордың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Белдік жетегі белдік компрессорларының иінді білігінің жылдамдығын коаксиалды қондырғылармен салыстырғанда төмендетеді, бұл поршеньдік жүйенің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Берік дәнекерленген қалыңдығы 2,3 мм ресивердің қабырғалары оның жоғары ресурсы мен сенімділігіне кепілдік береді. Сүзгі кептіргіш ылғалды кетіру арқылы жоғары сапалы сығылған ауаны қамтамасыз етеді. Қауіпсіздік клапаны артық қысымды автоматты түрде босатады, бұл төтенше жағдайларға жол бермейді. Темір тор операторды қорғауды қамтамасыз ете отырып, белдік жетегін жабады. Компрессордың ұтқырлығы мен маневрлігі екі жұп доңғалақпен, сондай-ақ U-тәрізді тұтқамен қамтамасыз етіледі. Екі манометрдің арқасында ресивердегі және пневматикалық желідегі қысымды бақылау оңай. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 95 кг |
| Ресивер көлемі | 200 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 890 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58089.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.01113-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 480 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 520 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қосылу түрі | жылдам ажыратылатын қосқыш (Еуро) + "майшабақ" штуцері |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996167138 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

