
Арба бау-бақша-құрылыс, 2 доңғалақты, күшейтілген, жүк көтергіштігі 320 кг, көлемі 100 л Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk 689235 күшейтілген бау-бақша және құрылыс арбасы, 2 доңғалақты, шанақ көлемі 100 литр және жүк көтергіштігі 320 кг, сусымалы ерітінділерді, тыңайтқыштарды, құрал-саймандарды және басқа да ауыр жүктерді тасымалдауға жарамды. Онымен жүктерді қолмен жылжытудың қажеті жоқ, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады және арқадағы жүктемені азайтады. Артықшылықтары Ұнтақ эмальмен боялған мырышталған корпус пен жақтау арбаның коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Болат конструкциясы деформацияға төзімді және 320 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады. Екі шарикті мойынтіректері бар пневматикалық дөңгелектер тіпті толық тиелген арбаның жақсы маневрлік қабілетін қамтамасыз етеді. Ескі дөңгелектерді тозған кезде ауыстыру үшін арт. 68948 және 68977 нөмірлерін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Доңғалақ диаметрі | 390 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15.8 кг |
| Биіктігі | 0.68 мм |
| Ұзындығы | 1.31 мм |
| Ені | 0.62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | KRONWERK |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 320 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 100 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің, екі доңғалақтың болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 20 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800061201 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

