
Бұрғыларға арналған шаң жинағыш 4-10 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 912306 шаң жинағышы диаметрі 4-10 мм бұрғылармен және бұрғылармен пайдалануға жарамды. Ол шаңды, шламды жинайды және бұрғымен немесе балғамен бұрғылау кезінде олардың таралуына жол бермейді. Шаң жинағыш жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Корпус полипропиленнен жасалған, сондықтан шаң жинағыш жеңіл (56 г) және берік. Мөлдір корпус уақтылы тазалау үшін жинақтың толтырылу дәрежесін бақылауға мүмкіндік береді. Шаң жинағыштың жұмсақ төсемі бар, соның арқасында ол құралға тығыз орналасады және бұрғыдан ұшып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.056 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996169224 |
- Бағасы: 775 ₸

