
Дөңгелек құрылыс бассейні, қара, 16 л, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 81454 дөңгелек құрылыс бассейні, көлемі 16 литр, қара түсті, жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде сылақ, шпаклевка, бояу, желім ерітінділерін дайындау үшін қолданылады. Ыдыс күнделікті өмірде де пайдалы — сусымалы материалдарды сақтауға және жылжытуға ыңғайлы. Артықшылықтары Бассейннің дөңгелек пішініне байланысты ерітіндіні илеу оңай. Төзімділік — пластикалық бассейн коррозияға ұшырамайды. Ыдыс күшейтілген тұтқалардың арқасында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.482 кг |
| Габариттер | |
| Биіктігі | 184 мм |
| Ұзындығы | 402 мм |
| Ені | 402 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 184 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 402 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 357 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС ООО "ОС "Альянс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/357.pdf |
| _пакеттегі ені | 402 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Диаметрі | 360 мм |
| Материал | полиэтилен (қайталама) |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для строительно-отделочных работ |
| Көлем | 16 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800071354 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

