
Ф1 автоқараңайтқышы бар беткі қорғаныш қалқаны (дәнекерлеуші маскасы), Сибртех қорабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 89176 автоқараңайтқыш Ф1 (дәнекерлеуші маскасы) бар қорғаныш бет қалқаны жұмысшының беті мен мойнын доға жарығынан, ұшқыннан, ультракүлгін сәулелерден және ыстық шашыраудан қорғайды.Артықшылықтары:Қалқан деформацияға және тозуға төзімді, себебі ол оқшаулағыш және ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.Доға жанған кезде жарық сүзгісі автоматты түрде күңгірттенеді және ол сөнгеннен кейін жарық күйіне өтеді.Кіріктірілген аккумулятор мен күн батареясы қалқанға қуат береді, сондықтан оны тұрақты жұмыс үшін пайдалануға болады.Реттелетін бас бау жұмыс кезінде масканың құлап кетуіне жол бермейді.Көбік төсемі мен силикон қаптамасы дәнекерлеушінің маңдайына жиектің үйкелісін азайтады.Қалқанмен жұмыс істеу тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы, өйткені оның салмағы небәрі 450 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 263 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 263 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.12.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ C-KZ.АБ73.В.01451 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Платинум" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/89175-89177_manual_web.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ТС RU C-RU.АБ73.В.01451.pdf |
| _пакеттегі ені | 227 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Күңгірттеу уақыты | 1/10000 с |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 897-Очки и маски сварщика |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | от -5°С до +55 град |
| Экран өлшемі | 93 х 43 мм |
| Ашық күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN3 |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN11 |
| Тағам түрі | солнечная батарея, несъемный аккумулятор |
| Жарық сүзгісінің түрі | хамелеон |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800070845 |
- Бағасы: 4 195 ₸

